Jak poradzić sobie z tęsknotą za pracą?

Witam, 2 miesiące temu zakończyłam pracę w firmie, w któej pracowałam dwa lata. Teraz nie mogę się z tym pogodzić, a nie mogę do tej firmy powrócić. Tęsknie przede wszystkim za osobami z firmy, za atmosferą, ale też za miejscem pracy. Nigdy nie czułam się tak dobrze w pracy jak w tej. Zaprzyjaźniłam się z ludźmi z firmy, fajnie spędzaliśmy czas w pracy i po pracy. Teraz za tym wszystkim tęsknie, czasem idę odwiedzić tą firmę, by przywrócić wspomnienia. Teraz zdarza się, że płaczę i na co dzień jest mi smutno. Nie umiem pogodzić się z tym, że wszystko się skończyło. Proszę o pomoc, jak mam sobie poradzić? Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Mam mało danych..., nie zasygnalizowała Pani, co było przyczyną zakończenia przez Panią pracy.

Z Pani relacji, wynika, że tęskni Pani za Ludźmi, za rytualnymi spotkaniami pozazawodowymi, za atmosferą, którą Ci Ludzi oraz Pani wspólnie tworzyliście.

Są w życiu różne etapy, które kończą się i zaczynają, są i wyzwania, z którymi trzeba zmierzać się..., a jeśli nie zmierzamy się, to okoliczności do tego inspirują..., tak też zadziało się u Pani..

Jak ja to widzę?
Pojawił się u Pani (nowy) czas, z realną szansą na NOWE..
Fundamentalne jest, by skupiła się Pani, z wdzięcznością, na plusach - na umiejętnościach, doświadczeniu, na wiedzy, którą Pani zdobyła, bo otrzymała Pani COŚ, czym może Pani teraz zarządzać, w konstruktywny sposób.

By zastanowiła się Pani, Co chciałaby Pani robić, to co przynosiłoby Pani zadowolenie, by za tym podążać...

Myślę, że z powodu obniżonego Pani nastroju, przydatna byłaby dla Pani rozmowa z Psychologiem, by przy Jego wsparciu, podjęła Pani twórcze dla Siebie decyzje.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do mnie, na sesję via Skype/via Messenger,

Życzę Pani tylko pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605