Czy te ruchy mięśni mogą być na tle nerwowym?

Dzień dobry. Od kliku dni odczuwam lekkie ruchy mięśni na nogach i rękach. Kiedyś też się pojawiały ale ostatnio zacząłem się tym denerwować. Pojawiają się raz na jakiś czas w spoczynku. Gdy chodzę i stoję to nic nie czuję. Jestem osobą dość nerwową i łatwo wpadam w panikę że to może być coś groźnego dla zdrowia. Rok temu leczyłem się u psychologa na inne dolegliwości. Czy to może być na tle nerwowym? Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu :)

A jak jest u Pana z suplementacją, przede wszystkim chodzi o magnez (jak najwięcej "magnezu w magnezie" jak ja to mówię)
wit. D3, wit. z grupy B (B1, B2, B6)?

Zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują na objawy nerwicowe.

Widziałabym celowość kontrolnej konsultacji diagnostycznej oraz ewentualnej psychoterapii pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Z życzeniami dla Pana zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605