Jakie witaminy brać na chroniczne zmęczenie?

Witam mam taki problem co dzień dużo pracuje i często jestem zmęczony nie mam ochoty iść pobiegać nigdy tak nie miałem ciągle chce mi się spać mogę zakupić jakieś witaminy ?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy są odpowiedzią Pana organizmu na przewlekające się zmęczenie i jest to sygnał by troskliwie zadbać o siebie, włączając i zapraszając (skutecznie) do siebie codzienną aktywność fizyczną oraz dbając o ośmiogodzinny
i regularny sen.

Jest takie powiedzenie, którym chętnie dzielę się tutaj z Czytelnikami Portalu, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Aplikacja witamin/minerałów takich, jak: magnez (jak najwięcej magnezu w magnezie!) wit. B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, selen oraz wit. D3 (szczególnie w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego/psychicznego/mentalnego) jest jak najbardziej ważna i wskazana.

Niedobory wyżej wymienionych powodują (również!) uczucie zmęczenia, roztargnienia, spadek energii życiowej, i niedobory witamin z grupy B są (również!) przyczyną obniżenia zdolności koncentracji, drażliwości, i nawet amnezji, depresji i bezsenności.

Niestety nie mówi się o tym (wystarczająco często!) a to ma fundamentalne znaczenie w codziennym dobrostanie.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Może Pan brać magnez, wysypiać się i dobrze się odżywiać, jednak najlepiej byłoby tak zorganizować sobie pracę, żeby nie pracować ponad siły. Jeśli wszystkie powyższe warunki będą spełnione a objawy nie ustaną, może Pan pomyśleć o wizycie u psychoterapeuty, ponieważ wymienione objawy mogą świadczyć o depresji.

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy mogą być odpowiedzią Pana organizmu, na przewlekające się zmęczenie i jest to sygnał by troskliwie zadbać o siebie, dbając o ośmiogodzinny i regularny sen by włączyć i zaprosić ponownie (skutecznie) do siebie codzienną aktywność fizyczną (bieganie, które Pan lubi).

Jest takie powiedzenie, którym chętnie/często dzielę się tutaj z Użytkownikami Portalu Abc Zdrowie, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Aplikacja witamin/minerałów takich, jak: magnez (jak najwięcej magnezu w magnezie!) wit. B1, B2, B6, B12, kwas foliowy, selen oraz wit. D3 (szczególnie w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego/psychicznego/mentalnego) jest jak najbardziej potrzebna i niezbędna (w porozumieniu z farmaceutą).

Niedobory wyżej wymienionych powodują (również!) uczucie zmęczenia, roztargnienia, spadek energii życiowej, i niedobory witamin z grupy B są (również!) przyczyną obniżenia zdolności koncentracji, drażliwości, i nawet amnezji, depresji i bezsenności.
Niestety nie mówi się o tym (wystarczająco często!) a to ma fundamentalne znaczenie w codziennym dobrostanie.

Również myślę, że zwyczajna rozmowa z psychologiem byłaby dla Pana pomocna, gdyż taka rozmowa byłaby pomocną w utrzymaniu zadowalającej kondycji psychicznej/fizycznej/mentalnej.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontakt via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605