Jak mogę wyleczyć wreszcie nerwicę lękową?

Witam! Od pewnego czasu przechodzę nerwicę lękową, która utrudnia mi życie. Posiadam ataki paniki, przede wszystkim będąc sama w domu lub w miejscu publicznym. Jestem swiadoma w czym tkwi problem. Żadne oddychanie, szukanie zajęcia, spacery, rozmowy, jakakolwiek forma odstresowania nie pomaga. W danym momencie oczekuje na wizytę na terapię, natomiast do tego czasu nie mam pojęcia co mogłoby chwilowo pomóc. Proszę o jakieś wskazówki z góry dziękuję! Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)
Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że oczekuje Pani na terapię.

1. A jak jest u Pani z regularną/umiarkowaną aktywnością fizyczną?
Jest takie powiedzenie, którym chętnie/często dzielę się z Czytelnikami abc Zdrowie, ze:
Ruch zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

2. A jak jest z suplementacją, przede wszystkim chodzi o magnez (jak najwięcej "magnezu w magnezie",
witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12) wit. D3, selen, kwas foliowy (w porozumieniu z lekarzem).

Z przesłaniem dla Pani pomyślności oraz pozytywnego nastroju,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605