Czy ten ból nadbrzusza może mieć związek z nerwicą?

Witam. Jestem 18 letnią dziewczyną która od ponad pół roku zmaga się z silnym bólem nadbrzusza. Jest to ból kłujący który występuje zwłaszcza podczas wielkiego stresu i zdenerwowania. Czytałam w internecie że nad brzuchem znajduje się żołądek trzustka oraz wątroba. Lecz żadne objawy mi nie pasowały ponieważ ten bol promieniuje do lewej strony klatki piersiowej. Od paru lat choruję na nerwicę czy może to być przez to ? Czy to coś poważnego ? Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani:)

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na objawy nerwicowo-lękowe.

Napisała Pani, że: "... Od paru lat choruję na nerwicę... ."
Czy była pani diagnozowana, leczona?

Proszę nie czekać i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia (psychoterapia w paradygmacie poznawczo-behawioralnym).

Z życzeniami dla Pani satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605