Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 6 2 , 0 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból klatki piersiowej: Pytania do specjalistów

Dlaczego mam ten ból kręgosłupa mając 20 lat?

Dzień dobry, już od ok. 3 tygodni boli mnie kręgosłup w odcinku piersiowym pomiędzy łopatkami. Ból promieniuje do rąk, na przód klatki piersiowej, żebra i na dolną część mostka. Ból występuje przy ,skręcaniu’ tułowia i pochylaniu go w prawo albo... Dzień dobry, już od ok. 3 tygodni boli mnie kręgosłup w odcinku piersiowym pomiędzy łopatkami. Ból promieniuje do rąk, na przód klatki piersiowej, żebra i na dolną część mostka. Ból występuje przy ,skręcaniu’ tułowia i pochylaniu go w prawo albo lewo. Czasami mam uczucie jakby mnie dusiło i uczucie pieczenia. Mam też nerwice lękowa. Badania krwi ok. Ekg ok. Co to może być? nakręcam się że to jakiś zator:((. Dodam że lewą łopatkę mam niżej.
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Dlaczego mam te bóle po lewej stronie klatki piersiowej?

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie z lewej strony klatki piersiowej. Ból nie zawsze jest odczuwalny ale dość częsty. Jest to tępy ból. Umiejscowiony jest nad sercem
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Jak leczyć takie bóle żołądka?

Witam. Od ponad dwóch tygodni boli mnie żołądek. To bardziej uczucie palenia niż ból w żołądku, za mostkiem, w klatce piersiowej. Trochę ciężej mi się oddycha, mam mniejszy apetyt i niektórych rzeczy czuję że nie mogę jeść. Zacząłem ograniczać... Witam. Od ponad dwóch tygodni boli mnie żołądek. To bardziej uczucie palenia niż ból w żołądku, za mostkiem, w klatce piersiowej. Trochę ciężej mi się oddycha, mam mniejszy apetyt i niektórych rzeczy czuję że nie mogę jeść. Zacząłem ograniczać niektóre produkty smażone, gazowane, alkohol, papierosy i inne ciężkostrawne. Kupiłem leki na zgagę, jeden już wybrałem cały, teraz biorę drugi. Czy to może być właśnie zgaga, leki pomogą czy lepiej zgłosić się do gastrologa?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z tymi dolegliwościami po ekstrakcji?

Witam. 36 godzin temu miałam usuwane 2 dolne i 1 górną ósemkę. Zabieg pod narkozą (bez intubacji), bez komplikacji, trwał ok 10 minut. Szwy ani antybiotyk nie były konieczne. Od czasu wybudzenia po zabiegu odczuwam bardzo silny ból gardła,... Witam. 36 godzin temu miałam usuwane 2 dolne i 1 górną ósemkę. Zabieg pod narkozą (bez intubacji), bez komplikacji, trwał ok 10 minut. Szwy ani antybiotyk nie były konieczne. Od czasu wybudzenia po zabiegu odczuwam bardzo silny ból gardła, każde przełknięcie odczuwam jak bardzo bolesny skurcz gardła, jest uczucie "guli w gardle". Do tego zauważyłam, że odczuwam ból w górnej części mostka (ale nie ból klatki piersiowej, tylko ok 5cm samego mostka). Nie mam podwyższonej gorączki, żadnej opuchlizny, bólu w jamie ustnej. Czy ten niecodzienny ból gardła jest normalny? Jak długo może trwać? Mam problem nawet z przyjmowaniem płynów.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. dent. Piotr Puchała
Lek. dent. Piotr Puchała

Czy te objawy wskazują na nerwicę lękową?

Po śmierci bliskiej osoby zmagam się z dziwnymi objawami ze strony organizmu. Odczuwam prawie cały czas niepokój, obawę o to, że coś może mi się strać. Lęk przed chorobą/śmiercią, uczucie jakbym była chora. Pojawiły się tez problemy z bezsennością tzn.... Po śmierci bliskiej osoby zmagam się z dziwnymi objawami ze strony organizmu. Odczuwam prawie cały czas niepokój, obawę o to, że coś może mi się strać. Lęk przed chorobą/śmiercią, uczucie jakbym była chora. Pojawiły się tez problemy z bezsennością tzn. zasypiałam na godzinę i ze snu wybudzały mnie ataki, gdzie miałam podwyższone tętno, pieczenie w klatce piersiowej oraz odczuwałam ból jakby całego ciała. Oczywiście przy tym obawa o zwał lub zbliżająca się śmierć. Ponownie zasypiałam tylko w godzinach porannych (sen 6-11). W dzień, gdy jestem czymś zajęta jest w miarę dobrze. Ataki nie pojawiają się wcale lub bardzo rzadko. Zwykły ból w plecach czy chwilowe mdłości powodują we mnie strach przed chorobą lub śmiercią. Wykonałam badania z krwi i wyszły dobrze. Jedynie poziom TSH 3,058 zbyt wysoki dla mojej grupy wiekowej, gdzie norma 0,38- 5,33. Czy to nerwica lękowa?
odpowiada 2 ekspertów:
Mgr Hanna Markiewicz
Mgr Hanna Markiewicz
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Jakie są możliwe formy leczenia poza lekami przeciwbólowymi?

Dzień dobry.W dniu dzisiejszym miałem badanie USG na którym otrzymałem opis.Mam bóle w prawej części klatki piersiowej spowodowanej prawdopodobnie ćwiczeniami fizycznymi.Opis badania:w badaniu usg widoczne zmiany pourazowe przyczepu mostowego zebra 3go - niewielkie podwinięcie ok 0,78cm.Obrzek torebki stawowej.Miesien piersiowy większy... Dzień dobry.W dniu dzisiejszym miałem badanie USG na którym otrzymałem opis.Mam bóle w prawej części klatki piersiowej spowodowanej prawdopodobnie ćwiczeniami fizycznymi.Opis badania:w badaniu usg widoczne zmiany pourazowe przyczepu mostowego zebra 3go - niewielkie podwinięcie ok 0,78cm.Obrzek torebki stawowej.Miesien piersiowy większy po stronie prawej,obraz prawidłowy.Rownoez pozostałe struktury prawej strony klatki piersiowej obraz prawidłowy. W ten sam dzień miałem też wizytę ortopedy ale lekarz zachowywał się w sposób bardzo arogancki i odpowiedział mi tylko że to jest uraz na całe życie.Chcialem zapytać do kogo mam się udać w celu pomocy/wyleczenia urazu?Z tego co się dowiadywałem to jest to prawdopodobnie torakochirurg.Chciałem jeszcze zapytać jakie są możliwe formy leczenia poza lekami przeciwbólowymi?I czy jest szansa na wyleczenia tego schorzenia.Bol utrzymuje się od ponad 3 miesięcy
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Co może oznaczać krótki ból w środku klatki piersiowej?

Witam Co może oznaczać krótki ból w środku klatki piersiowej trwający mniej więcej sekundę zdarzyło mi sie to kilka razy w ostatnim czasie. Całkiem niedawno miałem robione EKG, Echo Serca, EKG wysiłkowe, Spirometrie, badania krwi, prześwietlenie klatki piersiowej wszystkie wyniki były w porządku.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z tym bólem w klatce piersiowej u 32-latka?

Ból całej klatki piersiowej po przebudzeniu Witam, od kilku miesięcy pojawia się i znika problem bólu całej klatki piersiowej po przebudzeniu. Nie ma znaczenia na którym boku śpię. Ból ustępuje po ciepłym prysznicu, a w jakimś stopniu rownież po... Ból całej klatki piersiowej po przebudzeniu Witam, od kilku miesięcy pojawia się i znika problem bólu całej klatki piersiowej po przebudzeniu. Nie ma znaczenia na którym boku śpię. Ból ustępuje po ciepłym prysznicu, a w jakimś stopniu rownież po krótkich ćwiczeniach, albo samoistnie w ciągu dnia. Z początku myślałem, że ma to związek z materacem, ale tak nie jest. Mam jednak przeświadczenie, że powstrzymywanie się przez kilka dni od picia kawy zjawisko to powstrzymuje/ogranicza. Z reguły piję jedną kawę ok 5/7 dni w tygodniu. Chciałbym lepiej zrozumieć co może być powodem tego problemu, a także ewentualnie na jak długo musiałbym odrzucić napoje z kofeiną aby trwale się go pozbyć. Podejrzewam, że jakaś inna zmiana w diecie również mogłaby tutaj pomóc. Ostatecznie: czy objawy te mogą świadczyć o jakimś poważnym schorzeniu? Dziękuję i pozdrawiam.
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Jaka jest przyczyna tego bólu w klatce piersiowej u 32-latki?

Witam. Od ponad dwóch miesięcy boli mnie w klatce piersiowej, mniej więcej na środku plus ból czasem promieniuje do pleców. Ekg, echo serca, RTG klatki piersiowej i gastroskopia w normie. Jaka może być jeszcze przyczyna tego bólu, czy może on być na tle nerwowym i jakie jeszcze badania można wykonać?
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Czy kłucie w sercu i żołądku są na tle nerwowym?

Od pewnego czasu mam bóle w klatce piersiowej kłócie w sercu ucisk żołądka, wszystkie badania kardiologiczne są ok co może być powodem takich dolegliwości? Czy może to być na tle nerwowym stres i tak dalej ciągle czuję lek że coś za chwilę się stanie.
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Co oznacza takie niemiarowe bicie serca?

Witam. Jestem dość młodą osobą, bo mam bowiem jedynie 19 lat, ale potrzebuje pomocy. Mając 15 lat nabawiłam się krytycznej anemii, zagrażającej życiu z niedoboru żelaza i byłam na skraju prawidłowej wagi. Wtedy pojawiły się problemy z sercem, czyli... Witam. Jestem dość młodą osobą, bo mam bowiem jedynie 19 lat, ale potrzebuje pomocy. Mając 15 lat nabawiłam się krytycznej anemii, zagrażającej życiu z niedoboru żelaza i byłam na skraju prawidłowej wagi. Wtedy pojawiły się problemy z sercem, czyli niskie ciśnienie a wysoki puls spoczynkowy. Czułam duszności podczas wysiłku, źle leżało mi się na płaskim, szybko się męczyłam miewałam bóle serca, ścisku lub drętwienie lewej ręki. Byłam wtedy u kardiologa i nie wykrył on nic niepokojącego, mówiąc, że wizualnie serce mam zdrowe. Stwierdził wtedy u mnie tylko tachykardię zatokową. Jednak od około roku zaczęło mnie to męczyć bardziej niż było przez ten czas tzn. jeszcze szybciej się męczę, miewam ostre bóle lub duszności podczas wysiłku, które pojawiają się także w spoczynku. Czuję takie niemiarowe bicie serca, że raz przyspiesza, spada, bije nierówno. Czuję się zmęczona i osłabiona, że mogłabym przespać cały dzień. Ostatnio czułam to jeszcze mocniej i okazało się, że wtedy po prostu spada mi gwałtownie tętno np. siedzę i się uczę, serce wybija mi około 90 uderzeń i nagle spada mi do 60. Trwa to różnie, czasem chwilę, czasem piętnaście minut, a nawet godzinę, podczas których jestem strasznie zmęczona, osłabiona, boli mnie głowa i czuję się jakbym miała zaraz zemdleć i najczęściej pojawia się jeszcze ból i/lub ucisk w klatce piersiowej, że aż trudno mi się oddycha. Potem serce znowu wybija mi 90 uderzeń. Tak jeszcze pod koniec nadmienię, że mam wahania cukru i hormonów tsh oraz delikatnie za mały poziom żelaza. Wagę mam w normie. Trapi mnie to i nie wiem, gdzie mogłabym się z tym udać i co to może być.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Jak leczyć ten przewlekły kaszel?

Witam od pół roku męczę się z kaszlem przewlekłym, kaszel raz jest całkiem suchy a raz z minimalną ilością flegmy przezroczystej lepkiej do tego mogę dodać że odczuwam dyskomfort w gardle jakby tam mnie dusiło i stąd kaszel, czasem rano... Witam od pół roku męczę się z kaszlem przewlekłym, kaszel raz jest całkiem suchy a raz z minimalną ilością flegmy przezroczystej lepkiej do tego mogę dodać że odczuwam dyskomfort w gardle jakby tam mnie dusiło i stąd kaszel, czasem rano budzę się z bólem w klatce piersiowej w okolicach mostka jakby coś mi przeskoczyło kaszel głównie jest męczący pod wieczór lub rano. Nie wiem czy to ma związek ale raz do czasu mam zgagę i stąd moje pytanie do jakiego lekarza się wybrać bądź jakie badania porobić
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Czy mogę mieć powikłania Covid?

Dzień Dobry, na początku grudnia miałem zdiagnozowany covid, który objawiał się długotrwałym kaszlem i katarem (ok. miesiąc) oraz wysoką gorączką i przykuciem do łóżka na 2 dni. Minął miesiąc, a ja wciąż odczuwam duże osłabienie, brak siły, okresowe nawroty lekkiej... Dzień Dobry, na początku grudnia miałem zdiagnozowany covid, który objawiał się długotrwałym kaszlem i katarem (ok. miesiąc) oraz wysoką gorączką i przykuciem do łóżka na 2 dni. Minął miesiąc, a ja wciąż odczuwam duże osłabienie, brak siły, okresowe nawroty lekkiej gorączki, słaby kaszel, bóle w klatce piersiowej, lekkie duszności, zgagę, nudności i często zatkany nos, a także stany depresyjne oraz bóle różnych części ciała. Test wychodzi ujemny. Czy może być to powikłanie po chorobie, czy jednak powinien zgłosić się na badania?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Konstanty Dąbski
Lek. Konstanty Dąbski

Na co wskazują takie dolegliwości u 31-latka?

Witam Mam problem z żołądkiem i/lub jelitami. W moim życiu jest dużo stresu, czasem więcej, czasem mniej. 2 lata temu zacząłem mieć problemy z żołądkiem, zaczynało się od wzdęć, później ogromny ból głowy a za chwilę okropny, ostry ból w... Witam Mam problem z żołądkiem i/lub jelitami. W moim życiu jest dużo stresu, czasem więcej, czasem mniej. 2 lata temu zacząłem mieć problemy z żołądkiem, zaczynało się od wzdęć, później ogromny ból głowy a za chwilę okropny, ostry ból w klatce piersiowej w okolicy żołądka (jakby ktoś wbił mi niż w żołądek i na wylot) aż czuć z tyłu pleców. Ból ten pojawia się raz na jakiś czas, czasami 3 razy w miesiącu, czasami 4-5 miesięcy brak dolegliwości. Jeśli zjem coś słodkiego, to zaczyna boleć mnie brzuch. Czasem te dolegliwości wywołuje napicie się alkoholu. Bez hydroksyzyny lub zamiennie 1 piwa przed snem nie mogę zasnąć, bardzo głośno bije mi serce, na lewym boku próbując zasypiać dopadają mnie lęki podczas zasypiania lub bezdech senny. Nie wiem czy to jest powiązane, nie wiem czego się spodziewać i do jakiego lekarza się udać.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy ten lek powoduje u mnie ból w klatce piersiowej?

Dzień dobry. Od listopada biorę tabletki diemono ponieważ ginekolog stwierdził u mnie adenomioze. Od tej pory źle się czuję pojawia się kłucie w klatce piersiowej na samym środku. Mam bóle żeber pod samymi piersiami. Czego drętwieje mi noga i mam mrowienie. Co to może oznaczać.
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek

Co może oznaczać taki ból w okolicy klatki piersiowej?

2 dni temu chciałam sięgnąć po coś co mi upadło opierając się klatką piersiową o metalowy blat, poczułam ból po prawej stronie klatki piersiowej, coś jakby przeskoczyło zaraz pod piersią? Ból się cały czas utrzymuje. Gdy dotykam żebro czuć delikatny... 2 dni temu chciałam sięgnąć po coś co mi upadło opierając się klatką piersiową o metalowy blat, poczułam ból po prawej stronie klatki piersiowej, coś jakby przeskoczyło zaraz pod piersią? Ból się cały czas utrzymuje. Gdy dotykam żebro czuć delikatny ból ale gdy się ruszam, chcę się położyć, podnieść się lub coś, zrobić cokolwiek lub kaszlnąć ból się nasila i idzie jakby w głąb klatki piersiowej? Co to może być?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Na co mogą wskazywać te objawy u 30-latki?

Witam Z góry przepraszam za tak długie pytanie ale chcę, żeby mój dziwny objaw nawet nie wiem czy to choroba był jasno opisany i zrozumiany. Od nastolatki mam czasami w ciągu dnia nagly spadek energii do takiego stopnia, że czasami... Witam Z góry przepraszam za tak długie pytanie ale chcę, żeby mój dziwny objaw nawet nie wiem czy to choroba był jasno opisany i zrozumiany. Od nastolatki mam czasami w ciągu dnia nagly spadek energii do takiego stopnia, że czasami nogi nie chcą mnie utrzymać. Robi mi się nie dobrze, serce zaczyna mi mocno bić i trzęsą mi się ręce. Gdy byłam nastolatką dostawałam (nazwę to jakimś atakiem) zwykle taki atak w tramwaju wracając do domu ze szkoły. Musiałam się bardzo pilnować, żeby nie zasnąć. Pomagało pocieranie oczu. Ledwo dochodziłam do domu, bo nie miałam siły iść i pierwsze co robiłam to jadłam łyżeczkę kakao, kostkę czekolady jak była, łyżeczkę cukru, cokolwiek, co miałam pod ręką i po jakiejś chwili mi przechodziło. Byłam z tym u lekarza. Nie mam cukrzycy ani tarczycy po dziś dzień (zawsze sprawdzam). Aha stwierdzono, że mam niskie ciśnienie ale nikt nie wiedział, czym te ataki są. Zalecono mi nosić kopiko w kieszeni i brać, gdy bede się źle czuć. Żyję do dziś z taką receptą fajną. Recepta ta była jednak z badań z bólu głowy nie z badań z nagłego spadku energii. Miałam w tamtym okresie straszne codzienne prawie że bóle głowy. Tak mocne, że ból schodził mi na oczy i dziąsła. Wszystkie badania były robione, żadnych guzów ani uszkodzeń ale za to usłyszałam, że mam pić kawę i jeść kopiko, bo głowa mnie boli na zmiane pogody. Mialam chyba 14/15 lat. Recepta z tej diagnozy pomagała mi na ataki spadku energii, bo na to diagnozy żadnej nie dostałam. Za nastolatki miałam te ataki bardzo często. Kilka razy w tyg. Czasami przez jakiś okres co dzień. Czasami kilka razy w miesiącu. A czasami miesiące nic. Nigdy nie wiedziałam, kiedy ten atak przyjdzie. Raz wychodziłam z pracy i miałam godzinę 2ma autobusami drogi do domu. Złapałam jedną kobietę z pracy na chodniku, widziałam, że ma gumę do żucia. Uratowała mnie nią a już wpadałam w panikę, że nie dojadę do domu. Dziś pojawiło się znowu. To zwykle pojawia się w kilka minut. Na oko powiem ze moze 1-3min. Nagle nie chce mi się stać na nogach. Jakby cięźej się oddycha. Potem robi mi się nie dobrze. Serce zaczyna walić jak młotem i trząść rece. One nie drżą one normalnie się trzęsą mocno i widocznie. To by był 2gi raz w tym roku. Oczywiście musiałam usiąść i zjeść coś. Od chwili ataku do pisania tej wiadomości minęło jakieś 2 godz z kilkoma mimutami. Nadal drżą mi ręce i jakby coś w środku też. Nie wiem, jak to opisać. Jakby w klatce piersiowej coś drżało. 2 lata temu zlapalo mnie coś podobnego również w pracy. Nie miałam siły nic utrzymać w rękach ale różnica była w tym, że miałam mocny ból w klatce piersiowej, serce biło jak młotem i miałam zimne poty i duszności i przy tym myślałam że umrę. Pojechałam do szpitala. Zrobiłam ekg. Wszystko jest w porządku. Nie wiem do dziś, co to było. Ekg jest ok. Nie mam cukrzycy ani tarczycy. Ogolne badania krwi w porządku. Zastanawia mnie, co to jest i jak mogłabym to sprwdzić? Czy to jest coś niebezpiecznego? Moze każdy to ma a ja wydziwiam? Czy, gdy w porę nic nie zjem to zemdleje, stracę przytomność lub umrę? Dziś mam 30 lat. Nie pamiętam, kiedy to się dokładnie zaczęło ale mniej więcej żyje z tym już powiedzmy 13-15 lat. Fakt, że miałam długi okres nie dawno, że zapomniałam nawet o tym, że to mam. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Martyna  Dudzińska
Mgr Martyna Dudzińska

Czy pilnie muszę udać się do lekarza z tymi dolegliwościami?

Witam mam problem i nie do końca wiem co z nim zrobić. Używałam krążków pola ring od 7 tygodnia po porodzie bez przerwy na miesiączkę tak zalecił lekarz. Po 4 miesiącach zrobiłam tygodniową przerwę aby dostać miesiączkę. Po 7 dniach... Witam mam problem i nie do końca wiem co z nim zrobić. Używałam krążków pola ring od 7 tygodnia po porodzie bez przerwy na miesiączkę tak zalecił lekarz. Po 4 miesiącach zrobiłam tygodniową przerwę aby dostać miesiączkę. Po 7 dniach założyłam nowy system polaring i po 2 dniach dostałam bardzo silnego bólu w klatce piersiowej natychmiast usunęłam krążek i 3 dni od wyciągnięcia krążka objawy bólowe ustąpiły ale za to mocno krwawie jak miesiączka tylko obfita. Czy powinnam szybko udać się do lekarza? Zaznaczę że dość długo czekam na wizytę do ginekologa.Nie mam żadnych innych dodatkowych niepokojących objawów oprócz obfitego krwawienia.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy podczas upadku mogło dojść do jakiegoś urazu?

dzien dobry, moj tato bedac na lodowisku upadl dosyc bolesnie na plecy, po upadku poczul sie slabo, przez chwule, po zejściu z lodowiska nie czul bólu w plecach, a w klatce piersiowej, bol sie ciagle utrzymuje, minelo okolo 7 godzin od sytuacji. czy moze to byc coś poważnego? pozdrawiam
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z tym bólem brzucha i klatki piersiowej?

Dzień dobry mam 18 lat i choruje na nerwicę lękową ostatnio odczuwam bóle w brzuchu klatce piersiowej i plecach są one kłujące pieczace lub szczypiące najwcześniej kłujące najczęściej odczuwam bóle chwilowe typu 10 sekund ale rzadko występują one więcej niż... Dzień dobry mam 18 lat i choruje na nerwicę lękową ostatnio odczuwam bóle w brzuchu klatce piersiowej i plecach są one kłujące pieczace lub szczypiące najwcześniej kłujące najczęściej odczuwam bóle chwilowe typu 10 sekund ale rzadko występują one więcej niż 1 minutę proszę o wyjaśnienie co to z góry dziękuję
odpowiada 1 ekspert:
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Specjalista Medycyny Naturalnej - Naturoterapeuta Mariusz Bek
Patronaty