Co jest powodem wibracji w bębenku?

Witam, Od kilku dni mam dziwne uczucie w uchu co jakiś czas. Przypomina to wibracje w bębenku( coś jakby mi trzepotało) Utrzymuje się to dosłownie kilka minut a pojawia się kilka razy dziennie. Zastanawiam się co może być przyczyną oraz do jakiego lekarza się udać. Warto wspomnieć także iż jestem osoba noszącą aparat ortodontyczny oraz choruje na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i zauważyłam że przez ostatnie kilka miesięcy momentami zaciskam szczękę sądzę że jest to wywołane stresem. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowany przez Panią symptom, jest wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji laryngologicznej.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego nastroju!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605