Dlaczego nie czuję podniecenia seksualnego?

Witam :) Piszę tutaj, ponieważ jestem już bezsilna. Zupełnie nie czuję podniecenia seksualnego. Mam 28 lat i w przeszłości byłam uzależniona od amfetaminy. Pożądania nie czułam już przed tym. Jestem odsyłana od lekarza do lekarza i nadal nie mam diagnozy. Jeśli estradiol mam w normie to co to może być? Powinnam powiedzieć lekarzowi, że byłam kiedyś uzależniona?

Informacja o uzależnieniu jest istotna dla lekarza, dlatego na pewno warto mu ja przekazać.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji, zachęcałabym Panią do osobistej konsultacji psychologicznej/psychoterapeutycznej, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej.

Bo zawsze jest przyczyna i skutek tej przyczyny.
Informacja o historii uzależnienia, jest istotna.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest dla Pani najbardziej potrzebne!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605