Czy istnieje możliwość brania jednocześnie tych leków?

Czy można łączyć mozarin z trazodonem? Psychiatra przepisał mi zozarin na stany depresyjne, ale lek ten obniżył znacznie moje libido. Czytałem,że trazodon podnosi libido i erekcję. Czy istnieje możliwość brania jednocześnie tych 2 leków? proszę o wiadomość

Do działań niepożądanych stosowania trazodonu należą zaburzenia erekcji i libido, dlatego połączenie tych dwóch leków w wymienionym przez Pana celu uważam za bezzasadne. Sugeruję ponowną konsultację z psychiatrą, proszę powiedzieć, że źle toleruje Pan działania uboczne pod postacią dysfunkcji seksualnych i rozważyć zmianę leku.