Czy istnieją jakieś środki na zwiększenie libido?

Dzień dobry. Czy istnieją jakieś środki na zwiększenie libido? Odkąd biorę antydepresanty w postaci duloksetyny zauważam spadek wewnętrznej potrzeby uwalniania napięcia seksualnego jednak bardzo by mi zależało żeby mój organizm działał jak dawniej.

Witam! Leki przeciwdepresyjne grup SSRI i SNRI mogą powodować przejściowe osłabienie libido i inne problemy seksualne. Należy rozważyć możliwość zmiany leku. Wachlarz leków p/depresyjnych jest spory i należy tak dobierać leki, by nie dawały dysfunkcji. Czasem wystarczy obniżenie dawki, czasem konieczna jest zmiana leku. Powodzenia W. Łuczkowski.