Co może powodować tego typu dolegliwości u 35-latka?

Witam! Od kilku miesięcy mam duży problem ze spadkiem libido, do tego towarzyszy spadek apetytu, problemy z koncentracją, ogólnie brak takiej życiowej energii. Przestałem słuchać muzyki którą zawsze kochałem i zawsze słuchałem po pracy, przestałem dzwonić do znajomych, przestałem odczuwać tego typu potrzeby. Wszystko wskazywało na to że to depresja, jednak po lekach typu aciprex, sympramol nie ma poprawy. Jestem załamany tym stanem, nie chcę być impotentem w wieku 35 lat. Jakie badania powinienem zrobić, co może powodować taki stan, jakie badania?
MĘŻCZYZNA, 35 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry

Prosze zrobić ogólne badania typu morfologia krwi,elektrolity,kreatynina,glukoza,TSH,CRP,testosteron,prolaktyna,żeby zobaczyć czy coś sie nie dzieje,ale wszystko wskazuje na to,że jest to nerwica depresyjna.Nie pisze Pan o swojej ogólnej sytuacji życiowej w pracy,w domu,bo to by może coś wyjaŚNIŁO.bRAK POPRAWY PO WYMIENIONYCH LEKACH NIE WYKLUCZA NERWICY.nAJPEWNIEJ NALEŻAŁOBY WŁACZYC INHIBITOR ZWROTNEGO WYCHWYTU NIE TYLKO SEROTONINY,ALE I NORADRENALINY.nIE OD RZECZY BYŁABY TEŻ PSYCHOTERAPIA.