Jak mogę w końcu przestać wmawiać sobie coś złego?

Jak mogę w końcu przestać wmawiać sobie coś złego ? Witam, chciałam się dowiedzieć jak mogę przestać z tym, kiedy widzę, że zaraz mnie ktoś gorzej traktuje bo pojawia się ta "lepsza" osoba ode mnie to czuję się zaraz odrzucona, i mam wrażenie, że ciągle cokolwiek w tym momencie zrobię to jest źle, nie wiem czy faktycznie wmawiam sobie to wszystko czy rzeczywiście tak jest. Proszę o odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

W odpowiedzi na Pani wątpliwość, zachęcałabym Panią do osobistej specjalistycznej konsultacji psychologicznej, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej, którą (domniemam) jest u Pani zaniżona samoocena - jeden z filarów poczucia własnej wartości.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Szanowna Pani,
wskazane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie