Jak mam poradzić sobie z tą zazdrością partnera?

Witam. Nie wiem jak sobie poradzic z partnerem i jego ciaglym wmawianiem mi, ze szukam innego. Jestesmy ze soba 4 lata. Jest ode mnie starszy ma 57 lat ja 50. Strasznie mnie to meczy, poniewaz nikogo nie szukam. Nie mam juz sily na rozmowy. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani:)

W odpowiedzi na Pani pytanie, zazdrość w związku wskazuje na zaniżoną samoocenę u Pani Partnera; widziałabym celowość rozważenia psychoterapii.

Z serdecznymi pozdrowieniami:)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605