Co mogą oznaczać takie zaburzenia?

Witam.Od kilkunastu lat leczę się na zaburzenia depresyjno-lękowe nawracające. Od kilku miesięcy męczą mnie tego typu objawy-wydaje mi się że osoby które idą chcą mi coś złego zrobić albo jak jedzie samochód to że zaraz ktoś mnie zastrzelił. Co to może oznaczać?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt:)

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pani odpowiedzi na niepokojące Panią symptomy.

Jest to możliwe w bezpośredniej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, najlepiej u Lekarza prowadzącego Panią.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605