Czy Deptim albo arktyczny korzeń są dobre na nerwy?

Witam, Jestem osobą bardzo nerwową i chciałabym się poradzić czy Deprim albo arktyczny korzeń są dobre na nerwy i czy można przyjmować je łykając beto 50 zk i euthyrox. Wspomnę że chorowałam na nerwicę lękową. Dziękuję.

Dzień Dobry Pani :)

W odpowiedzi na Pani pytanie zachęcam Panią, by jakąkolwiek farmakoterapię osobiście skonsultować z Lekarzem.

Warto byłoby rozważyć podjęcie terapii poznawczo-behawioralnej
(równolegle z ewentualnie zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarną i przez to skuteczną formą terapeutyczną.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605