Czy Betalok Zok i Velaxin można przyjmować razem?

Mam następujące pytanie. Od paru lat przyjmuje lek Betalok Zok 50 z powodów nierównych rytmów serca na tle nerwowym. Od wrzesnia leczę się depresyjnie. W tej chwili mam zmieniony lek na Velaxin ER 75 mg. Czy leki można przyjmować razem, nie ma żadnych przeciwwskazań. Dziękuję za informacje Kasia

Dzień Dobry Pani Kasiu :)

Sugerowałabym, by skonsultować pytanie z Lekarzem prowadzącym Panią.

Zachęcałabym Panią do rozważenia terapii poznawczo-behawioralnej (równolegle z zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarną formą terapii.

Z życzeniami dla Pani radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605