Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tych leków jednocześnie?

Byłem dzisiaj na pierwszej wizycie u psychiatry i stwierdził u mnie zaburzenia osobowości borderline, przepisał lek faxolet er 1x1, ewentualnie zwiększyć dawkę 2x1. Niestety zapomniałem go poinformować iż przyjmuje bibloc 2.5mg 1x1 z powodu lekkiej nabytej arytmii. Czy są jakieś przeciwwskazania w stosowaniu tych dwóch leków jednocześnie?

Dzień Dobry Panu:)

Sugeruję skonsultowanie Pana pytania z Lekarzem.

Z mojej strony zachęcam Pana do rozważenia psychoterapii (równolegle z zaleconą farmakoterapią) co byłoby dla Pana komplementarną formą terapii.

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605