Czy mogę brać Propranolol doraźnie, a nie codziennie?

Witam kilka lat temu brałam przez długi okres propranolol 10.i pomógł mi na kołatanie serca i nerwice lękowa. Teraz po latach chciałabym wrócić do tego leku ale niereguralnie.to znaczy tylko w te dni kiedy się stresuje lub przed ważnymi spotkaniami lub przemowieniami które bardzo mnie stresuje i wtedy mam silne kołatanie serca.podsumowujac czy mogę brać propranolol doraźnie a nie codziennie?

Dzień Dobry Pani :)

Zalecałabym, by ponownie/osobiście skonsultowała się Pani z Lekarzem, celem diagnostyki symptomatycznej oraz farmakoterapii.

Warto byłoby rozważyć (równolegle z zaleconą farmakoterapią) psychoterapię poznawczo-behawioralną, co byłoby dla Pani komplementarną formą terapii.

Z życzeniami dla Pani satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605