Zaburzenia lękowe i inne powikłania u 33-latki

Dziędobry bardzo potrzebuję pomocy bo niewiem co robić leczę się na zaburzenia lękowe od 5 lat za pierwszym razem miałam takie same objawy jakie teraz powróciły po 5 latach nadal przyjmując lek który wtedy pomogł czyli anafranil w dawce 50mg na dobę lekarz ostatecznie podniosł mi dawke do 100mg i do tego kazał brac sedam 1/4 tabletki 3 mg dziennie na chwile poczułam lekką ulgę ale ból głowy ciągle powracał wiec dołożył lek o nazwie duloxetine sandoz 60mg który biorę niecały miesiąc i niestety ale głowa dalej mnie boli czy jest jeszcze szansa ze lek zacznie działać co robić?bo od tego bolu można oszaleć ponieważ zwiększają mi się wtedy również dolegliwości lękowe

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Warto byłoby rozważyć podjęcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (równolegle z zaleconą/zaktualizowaną farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarną oraz efektywną formą terapeutyczną.

Z życzeniami dla Pani radosnego, wiosennego czasu,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605