Jak łączyć lek Lerivon?

Mam 55 lat od roku leczę się na zaburzenia lękowe biorę lerivon60 na noc i schodzę z sedamu 3 teraz 1/2na noc i lekarz psychiatra dołożył mi na noc chlorprothixen 1 na noc,ale boję się go brać bo piszę na ulotce że z betablokerami nie powinno się zażywać a ja biorę na arytmię betaloc 2x50mg.Przyjmuję na colitis ulcerosa sulfasalazin en.3x2 tabl.Proszę o pomoc czy te leki można łączyć

Dzień Dobry Pani:)

Warto skonsultować Pani pytanie z Lekarzem prowadzącym Panią, który zna Panią i Pani historię leczenia.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605