Czy można w jakiś sposób poradzić sobie z koszmarami sennymi?

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy można poradzić sobie w jakikolwiek sposób z koszmarami sennymi. Utrzymują się od miesiąca, każdej nocy zdarza się od 2 do 3 koszmarów, przez co budzę się co kilka godzin. Niekontrolowanie ograniczyłam sen w ten sposób, że robię wszystko, by spać jak najkrócej.

Dzień Dobry Pani:)

Wskazana osobista konsultacja diagnostyczna w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do źródła koszmarów sennych (kiedy będzie taka możliwość).

Na ten moment zachęcam do rozważenia konsultacji psychologicznej online.

Z serdecznymi pozdrowieniami:)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 748 605