Jak poradzić sobie z zazdrością o mojego partnera?

Problemy z emocjami i zazdrością Witam jestem młoda osoba, od roku jestem w stałym związku. Wiadomo na początku było swietnie byłam bardzo szczęśliwa lecz ostatnio zaczynaja się dziać ze mną dziwne rzeczy. Mianowicie jestem niesamowicie zazdrosna, potrafię robić awantury o nic i cały czas chce być najważniejsza dla partnera. Często płaczę gdy usłyszę to czego nie chce, bardzo go kocham i spędzamy świetne chwile razem choć ostatnio zaczynam być okropnie nerwowa. Potrafię być naprawdę chamska i często wywołuje kłótnie, jest to spowodowane takimi błahymi rzeczami. Potem tego żałuje i zaczyna się płacz. Mysle ze spowodowane jest to tym ze nie mam rodzenstwa i mam bardzo dominujący charakter, choć naprawdę chce się zmienić. Mój chłopak jest niezwykle cierpliwy choć potrafi mi dużo wytknac.. nie wiem już co mam robić to mnie niezwykle meczy, dużo razy z nim o tym rozmawiałam i miało być dobrze lecz to jest silniejsze ode mnie

Jeśli Pani trudny charakter okaże się nie do zaakceptowania przez chłopców którzy są w orbicie Pani zainteresowań to zostanie Pani starą panną. Lepiej się trochę ogarnąć, choć zazdrość i sceny z tym związane to normalna rzecz i nawet urocza, bo świadczy o tym, że komuś zależy. Powodzenia.