Czy to nikotynizm czy coś innego?

Witam ostatnio po imprezie byłem u lekarza i narzekałem na szybką akcję serca.Lekarz powiedział, że mam dziwne oczy.Odpowiedziałem, że po prostu mało spałem, a on dodał iż to są zwężone źrenice i spytał się czy biorę amfetaminę. Ja powiedziałem oczywiście, że nie piłem piwo i paliłem papierosy.Normalnie pale z 7-8 papierosów dziennie, ale jak wyjdę na imprezę to po alkoholu nie jestem wstanie się napalić palę papierosa i już paląc myślę o następnym. Kiedyś inny lekarz mi powiedział przy podobnych objawach, że to zatrucie nikotyną ( 2,5 - 3 paczki) i wpisał mi nikotynizm. Co może być przyczyną takiej potrzeby palenia Palenia papierosów??. Normalnie bez alkoholu mogę np nie palić przez miesiąc

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Odpowiadając na Pana pytanie: >> Co może być przyczyną takiej potrzeby palenia Palenia papierosów??. << wskazana byłaby osobista konsultacja specjalistyczna (psychologiczna/psychoterapeutyczna)
celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej, jako odpowiedzi na Pana potrzebę palenia nadmiernej ilości nikotyny, przy równoległym spożywaniu alkoholu, która stała się nawykowa i zautomatyzowana.

Serdeczności i pomyślności w codzienności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605