Drżenie rąk a palenie papierosów

witam mam 29 lat palę od 4 lat ponad paczkę dziennie jak zapalę rano to od razu mnie osłabi i nogi zaczynają mi drżeć i mam jak z waty cały dzień jestem osłabiony i drżą mi kończyny czym to może być spowodowane

Dzień dobry. Jeśli dobrze pana zrozumiałam zapalenie papierosa powoduje dolegliwości fizyczne, osłabienie, które nie mija przez cały dzień, drżenie kończyn. Zastanawiam się, co takiego daje panu palenie, że mimo tych objawów, codziennie decyduje się pan na wypalenie całej paczki. Może odpowiedź na to pytanie pomoże panu zweryfikować swój stosunek do palenia papierosów. Pozdrawiam

Witam... jak sam Pan pisze papierosy Panu nie służą.Zachęcam do zgłoszenia się do Poradni Antynikotynowej lub Poradni Leczenia Nerwic. W dziale informacji regionalnego oddziału NFZ, może się Pan dowiedzieć, gdzie - najbliżej Pana miejsca zamieszkania takie poradnie się znajdują. Warto się pospieszyć bo być może na pierwszą konsultację trzeba będzie poczekać. W moim odczuciu jednak warto, bo szkoda Pana życia - w niepokoju i dyskomforcie. Zachęcam więc do działania. Pozdrawiam.