Problemy z sercem a palenie papierosów

Witam, Moja 50 letnia mama ma problemy z serduszkiem, zapewne też ciśnieniem, nerwicę, a do tego ma już wstawiony stent. Niestety kopci papierosy jak smok - na moje oko 2-3 paczki mentolowych. Chciałabym żeby przeszła na papierosy elektroniczne - czy to prawda, tak jak ona twierdzi, że jej nie wolno czy też zmiana ta będzie raczej korzystna, nie tylko dla otoczenia ale i jej zdrowia? Oczywiście sama do lekarza nie pójdzie zapytać....

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza