Zakochanie a obsesja na punkcie partnera

mam faceta od 2 lat ,spotykamyt sie 2 do 3 razy w mies .kocham go bardzo ale mam chyba jakis problem??obsesje??kazdego dnia nie ma chwili zebym o nim nie myslala,ciagle spogladam n a tel czy napisal a jak nie odzywa sie okolo 3 godz to ja sie obrazam ze mnie nie kocha itp.czy to tak wielka milosc?czy jakas obsesja

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza