Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych i nieprzyjemny ucisk w podbrzuszu

Witam. Tydzień temu (5 dni od rozpoczęcia kolejnego opakowania tebletek antykoncepcyjnych Levomine) kochałam się bez zabezpieczenia. Nie wystąpiła biegunka ani wymioty, tabletki biorę regularnie od pół roku, mimo to od tego czasu czuję nieprzyjemny ucisk w podbrzuszu i mam wrażenie jakby miało wystąpić plamienie. Nastrój również mam bardzo zmienny. Co może być tego przyczyną? Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza