Wypadanie włosów i pogorszenie stanu cery w wyniku stosowania środków antykoncepcyjnych

Półtora miesiąca temu (dokł. 15.02.2015) zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną Sidretela 20 i mimo że mój lekarz ginekolog mi mówił że to za wcześnie a na skutki uboczne ja zauważyłam nadmierne wypadanie włosów i to właśnie od ponad miesiąca (włosy wypadają garściami, jak nigdy), pogorszyła mi sie cera, do tego miałam nudności, biegunkę, złe samopoczucie i wahania nastroju. Zmienił mi on tabletki na Naraya, ale odstawiłam tabletki po półtora opakowania,Co mogę zrobić aby cofnąć to wszystko

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza