Zapytaj lekarza

7 3 6 , 0 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie włosów i pogorszenie stanu cery w wyniku stosowania środków antykoncepcyjnych

Półtora miesiąca temu (dokł. 15.02.2015) zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną Sidretela 20 i mimo że mój lekarz ginekolog mi mówił że to za wcześnie a na skutki uboczne ja zauważyłam nadmierne wypadanie włosów i to właśnie od ponad miesiąca (włosy wypadają garściami, jak nigdy), pogorszyła mi sie cera, do tego miałam nudności, biegunkę, złe samopoczucie i wahania nastroju. Zmienił mi on tabletki na Naraya, ale odstawiłam tabletki po półtora opakowania,Co mogę zrobić aby cofnąć to wszystko
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy