Wypadanie włosów jako skutek zażywania wenlafaksyny

Witam Biorę wenlafaksynę w dawce 75 już 2 miesiące z powodu mało nasilonej depresji. Zauważyłam wzrost masy ciała oraz okropne wypadanie włosów. Badałam TSH i jest ok. Czy to może być skutek zażywania wenlafaksyny? Jem tak samo, a nie wiem czemu utyłam. No i to wypadanie wlosow garsciami. Co zrobić żeby zahamować te dolegliwości? Za szybko żeby odstawić tabletki?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza