Psychoterapia w separacji

Witam jestem w separacji ale od 2lat nie uklada nam sie i zona postanowila odejsc o demnie nie chce isc na zadna terapie by ratowac nasz zwiazek Kocham ja bardzo i chce znia nadal byc prosze ja zebysmy sprobowali itp.ale bez skotku Nie wiem co mam z soba zrobic mam rozne mysli Chcialbym jakiejs pomocy bo sam sobie nie poradze do kogo mam sie zglosic kto mi moze pomuc

Witam... współczuję. Strata, szczególnie relacji z bliską osobą to źródło silnych, często trudnych bardzo uczuć. Uczuć z którymi nie zawsze potrafimy sobie sami poradzić. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty - najlepiej psychoterapeuty. Proszę zapytać w dziale informacji regionalnego oddziału NFZ i dowiedzieć się gdzie, najbliżej Pana miejsca zamieszkania może Pan skorzystać z takiej pomocy.Pozdrawiam