Sympatia do mężczyzn po pobycie w więzieniu i ból głowy podczas masturbacji

Mam 23 Lata i Odkąd wyszłem z wiezienia podobają mi sie chłopcy ale jak sie z anonizuje i sobie myśle wtedy o jakims koledze to mnie głowa zaczyna bolec

Witam... współczuję. Szczególnie bólu głowy. Zachęcam do skorzystania z porady seksuologa. W dziale informacji regionalnego oddziału NFZ dowie się Pan, gdzie przyjmuje najbliższy seksuolog i jakie są do niego duże kolejki. Najlepiej gdyby udało się Panu znaleźć seksuologa-psychiatrę. Pozdrawiam

witam. to jest do pracy bezpośrednio ze specjalistą psychoterapeutą. głowa daje panu sygnał na coś, coś tam panu w psychice chyba nie pasuje, ale to już jest do pracy w psychoterapii o co chodzi.