Codzienne bóle głowy i leczenie nerwicy

codziennie mam bóle głowy czasem z przodu ale przeważnie z tyłu głowy leczę się na nerwice biorę seronil czesto trafiałm do szpitala z wysokim pulsem i teraz lecza mnie własnie tym niby jest ok tytlko te bóle i tabletki nie pomagają dlaczego tak boli

opis jest zbyt ogolny, aby powiedziec cos konkretnego i pewnego.w takiej sytuacji dobre jest leczenie dwutorowe: medyczne i psychoterapeutyczne.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam... i współczuję. Bóle głowy przecież bardzo mogą utrudniać życie.Mogą mieć różne podłoże, różne pochodzenie - nie jestem w stanie wyjaśnić tego korespondencyjnie. Z tego co Pani pisze leczy się Pani głównie lekami, a ich działanie w leczeniu nerwicy jest głównie objawowe - nie likwidujące przyczyn. Może więc warto podjąć psychoterapię.Można też skontaktować się z działem informacji regionalnego oddziału NFZ i dowiedzieć się gdzie najbliżej Pani miejsca zamieszkania znajduje się specjalistyczna poradnia leczenia nerwic.Wprawdzie na wizytę w takiej poradni trzeba czasem poczekać, ale otrzyma Pani tam kompleksową pomoc: psychiatry i psychoterapeuty - w przypadku nerwicy - niezbędną. Pozdrawiam.

Konieczna ocena NEUROLOGICZNA, z wynikami przeprowadzonych badań
Rozumiem, że dominują objawy lękowe i depresyjne.
Często bicie serca jest wiodącym objawem leku napadowego !
Psychoterapia i leczenie Psychaitryczne farnakologiczne powinny dać poprawę
Czy sprawdzano inne przyczyny napadowego bicia serca jak: EKG, zaburzenia elektrolitowe, tarczyca, anemia?
Pozdrawiam