Czy możliwa jest nerwica?

Mam pytanie do lekarzy co oznaczają te terminy i czy jak są sporadyczne czy to fizjologia. para i trójka przedsionkowa,częstoskurcz nadkomorowy SVT krótki trwający kilka sekund, oraz para i trójka komorowa.Czy te wyniki mogą sugerować nerwicę lękową gdzie głównie lekarze twierdzą że skurcze nadkomorowe są od nerwicy.

Witam ,rzeczywiście nerwica wydaje się być w dzisiejszych czasach ważną przyczyną
czestoskurcza nadkomorowego. Jedak znane są przecież inne przyczyny np. wskutek:
nadciśnienia tętniczego, różnych wad serca, choroby niedokrwiennej serca, zapalenia serca, nadczynności tarczycy, infekcji, chorób płuc, toksyn (w tym alkoholu), leków, zaburzeń elektrolitowych,
Powinien Pan dowiedzieć się od lekarza co wg. niego jest przyczyną.
Może Pan udać się też do psychoterapeuty aby zbadać stan swoich nerwów.
Pozdrawiam