Czy takie skurcze są już groźne, czy to też jest od nerwicy?

Witam mój problem polega na skurczach dodatkowych serca,miałem robione 5 razy holter 48 h i 4 USG serca ,2 testy wysiłkowe ,badania krwi,próbę tężyczkową,oraz USGjamy brzusznej i tętnic.Wszystkie badania wyszły dobrze poza ostatnim 7 dniowym holterze zdarzeń .Zarejestrowałem w przeciągu tych 7 dni skurcze nadkomorowe,ale część z nich to skurcze komorowe pary i trójki oraz badanie wykazało chwilowy częstoskurcz nadkomorowy. Czy taki skurcze są już groźne czy to też jest od nerwicy.

Witam,

proszę zapytać lekarza, który zalecił badanie za pomocą holtera interpretację wyniku w obszarze somatycznym i o podłożu psychogennym.

Pozdrawiam serdecznie