Bóle głowy, kołatanie serca i lęk w związku

witam od roku ciagle zle sie czuje ciagłe bóle głowy zawroty zaburzenia słuchu widzenia chodzenia kolatanie serca duszności bole w klatce piersiowej uderzenia goraca bóle mięsni szybkie męczenie si ę zadyszka trudności z wykonywanie m codziennych zajęć lęki w zwiazku z dolegliwosciami fiz nie pozwalaja mi na wyjscie z domu sztywnienie karku zaburzenia koncentracji myslenia spowolnione ruchy bóle między łopatkami trudnisci z przełykaniem trudno mi ustac na nogach zimne stopy cierpna łydki

Wymieniła Pani dużo objawów, które mogą być skutkiem wielu chorób. Proponuje na początek wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Jak wyniki podstawowych badań będą w porządku, to polecam i zapraszam do gabinetu psychoterapetycznego. Wtedy trzeba będzie zweryfikować co się takiego dzieje, ze objawy uniemożliwiają Pani codzienne życie. Stąd się biorą i po co się utrzymują.