Częsta masturbacja i pociąg do mężczyzn u 19-latka

Witam, mam 19 lat. Bardzo często się masturbowałem i mam pociąg do facetów. Jednak zauważyłem, że może to być spowodowane tym, że podobają mi się praktyki BDSM. Jak to wogóle wygląda. Czy to właśnie mogło wpłynąć na to, że bardziej skupiam uwagę na mężczyzn. Kiedy oglądałem film z ich udziałem oraz BDSM oraz dochodziłem do orgazmu, wyłączałem wszystko i przechodziłem do zwykłych prac i powtarzałem sobie, że nigy nie dojdzie do spotkania z meżczyzną. Teraz już sam nie wiem

Na ul. Mikołowskiej w Katowicach jest Gabinet Seksuologiczny P.dr A.Sipińskiego, lekarza seksuologa i ginekologa.
Zachęcam do wizyty. Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl