Problemy z erekcją u 21-letniego mężczyzny

Witam Piszę w ponieważ mam problem z erekcją, a dokładniej problem w momencie kiedy wchodzę w partnerkę wtedy erekcja słabnie i w końcu już zupełnie mija. Jest to moja pierwsza partnerka seksualna. W pierwszych kilku razach nie było tego problemu a teraz przy każdym zbliżeniu występuje ten problem. W przypadku innych pieszczot nic takiego się nie dzieję. Nie wiem co mam zrobić Z góry dziękuję za odpowiedź.

W Katowicach jest dr A.Sipiński (na Mikołowskiej) oraz Poradnia Julia.
Pozdrawiam. JW, Poznań.