Problemy z erekcją po operacji wymiany zastawki aortalnej i stosowaniu leków

Po operacji wymiany zastawki aortalnej zażywam leki metohexsal Torasemid ASS i markumar jestem już 4 miesiące po operacji mam 54 lata .Przed operacją nie miałem problemów natury erotycznej .Teraz mam problemy z erekcją a głównie z utrzymaniem erekcji .Czy może być to spowodowane zażywaniem leków i jak sobie z tym poradzić .

Beta-blokery mogą mieć niekorzystny wpływ na seksualność, ale są konieczne.
Może Pana specjalista kardiolog uzna za możliwe zamianę Metohexalu na lek nowszej generacji, np. nebiwolol - proszę zapytać zręcznie...
Przypuszczam, że powinien Pan zażywać leki seksuologiczne od lekarza seksuologa.
We Wrocławiu jest dr Smoliński, w Katowicach Poradnia Julia oraz dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.