Uzależnienie od masturbacji u młodej kobiety

Od 8 lat mastrubuję się regularnie, włanczam sobie film i zaczynam się podniecać, najgorsze jest to że mam dopiero 22lata i boję się że przez to przestanę mieć przyjemność z seksu!gdyż on przestawał mi dawać przyjemność, na początku myślałam że to minie, że przestanę. a teraz robię to minimum 1 dziennie i nie mogę przerwać. Nie chcę się tak zadowalać co mam zrobić. Pomóżcie.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Alkohol i seks

P { margin-bottom: 0.21cm; } Sięgając po alkohol mamy za cel nabrać pewności siebie, rozładować stres, zwiększyć atrakcyjność w oczach partnera. Czy wiesz, że alkohol negatywnie wpływa na jądra, wytwarzanie spermy i poziom testosteronu? Więcej informacji, na temat także długotrwałego spożywania alkoholu, udziela seksuolog Anna Golan.

Niepokoi Panią niemożność przerwania masturbacji, czyli wygląda na to, że ma Pani trudności z kontrolowaniem sfery seksualnej.
Sądzę, że warto rozważyć zasięgnięcie porady u specjalistki w tej dziedzinie, Taka wizyta pomoże Pani uporządkować te sprawy, usunie niepokój..
W pobliskich Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie jest pani dr seksuolog, która jest też lekarzem psychiatrą. Na ulicy Mikołowskej w Katowicach przyjmuje też lekarz ginekolog seksuolog dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty