Cz czucie wróci po intensywnej masturbacji?

Mam 29 lat. Często się masturbuję, mniej więcej 1xdziennie ale ostatnio przegiąłem, bo zrobiłem to chyba 4 razy dziennie i za czwartym razem mocno naciskałem członka i robiłem to długi czas, żeby doszło do wytrysku. Następnego dnia mój penis był lekko obolały. Minęło kilka dni i teraz podczas masturbacji nie mam już takich bodźców jak poprzednio, zwłaszcza żołądź jest częściowo jakby bez czucia. Z erekcją nie ma problemu ale orgazm już znacznie mniej przyjemny. Czy jest szansa jakoś to odwrócić?

A w pobliskich Katowicach tą problematyką zajmuje się Poradnia Julia, a w Poznaniu P.Grażyna Anielak, specjalista uzależnień behawioralnych.
Pozdrawiam. JW, Poznań, seksuologia.org.pl 9/17.