Ból i zbyt silne napięcie przy stosunku

Witam, Dziewczyna normalnie dochodziła przy pieszczotach oralnych, ostatnio jednak tuż przed zaczęła mnie odpychać rękami krzyczeć że nie chce więcej, że nie może wytrzymać. Twierdzi że tuż przed orgazmem nie może wytrzymać napięcia i przyjemności, jest zbyt silne. Dodam, że podczas gdy dochodziła wierzgała się po łóżku i jęczała na cały głos, przy następnych razach odnoszę wrażenie jakby starała się to tłumić i kontrolować. Zaraz po tym oczywiście płacze i z każdym razem jej frustracja narasta.

Myślę, że jeśli objawy za miesiąc-dwa nie ustąpią, to warto skonsultować się z seksuologiem. Być może będzie wskazana terapia. Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz

W Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie jest doświadczona lekarka seksuolog. Proponuję rozważyć wizytę.
Zachęcam. Pozdrawiam. JW, Poznań.