Ból i brak przyjemności z seksu

Mam problem. Od kilku miesięcy próbujemy współżyć z chłopakiem, nieudanych prób było już chyba 15 i za każdym razem się nie udaje, ponieważ mi seks nie sprawia przyjemności z powodu bólu, który jest wręcz paraliżujący i gdybym mogła to bym w ogóle nie uprawiała seksu, bo tak mnie to boli. Mój chłopak bardzo się stara ale wiem, że w łóżku czuje jakby kochał się z trupem. Nie umiem go podniecić, ponieważ nawet mnie seks nie sprawia przyjemności tylko ból.

W Krakowie i Katowicach jest Pan dr Sipiński, w Katowicach Poradnia Justyna, Pani dr.
Pozdrawiam. JW, Poznań.