Brak przyjemności z seksu oraz brak orgazmu u 21-latki

Mam 21 lat i od roku uprawiam seks. Nigdy nie przeżyłam orgazmu, ani z partnerem, ani podczas masturbacji. Stymulacja łechtaczki daje mi przyjemność, ale niewielką. Podczas penetracji rzadko odczuwam jakąkolwiek przyjemność, jak już to bardzo krótko, potem bol, nic albo po prostu zwykłe tarcie. Partner jest świadomy tego problemu, razem próbujemy go zwalczyć, ale jak na razie nic nie działa. Niestety przyzwyczaiłam się do braku przyjemności z seksu, co mnie jeszcze bardziej frustruje. Co robić?

Witam, skoro problem trwa już od roku i pomimo prób i starań obojga Państwa sytuacja nie zmienia się, proponuję udać się do psychologa -seksuologa, dokona on szczegółowej diagnozy problemu, zaleci odpowiednie ćwiczenia, ewentualnie podpowie jakie badania dodatkowe należałoby wykonać. Na podstawie powyższego opisu trudno cokolwiek powiedzieć o możliwych przyczynach Pani problemu.Pozdrawiam