Co może znaczyć brak orgazmu w czasie seksu?

Witam, mam 22 lata, zaczęłam współżycie w wieku 18 lat i od tej pory nie przeżyłam orgazmu podczas penetracji. Nie mam z tym problemu podczas seksu oralnego. Jaka może być tego przyczyna? Czy można to w jakiś sposób zmienić?

Dzień dobry!

Jeśli osiąga Pani orgazm podczas seksu oralnego, to wszystko jest w porządku. Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Ze względu na silne unerwienie łechtaczki, a znacząco mniejsze unerwienie pochwy, większość kobiet osiąga orgazmy właśnie głównie na drodze stymulacji łechtaczki.

Pozdrawiam!