Jak uzyskać orgazm pochwowy?

Mój mąż szybko dostaje orgazm ja nigdy nie miałam orgazmu pochwowego jak to zmienić? Jesteśmy 3lata po ślubie. Chcę cieszyć się stosunkiem płciowy.

Dzień dobry!

Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Część kobiet osiąga go na skutek penetracji pochwy - podczas stosunku, ale większość na skutek stymulacji łechtaczki, która jest dużo silniej unerwiona i wrażliwa na dotyk. Brak orgazmów tzw. "pochwowych" sam w sobie nie jest problemem. Zapewne jednak szansa na jego osiągnięcie byłaby większa przy dłuższych stosunkach.

Być może właściwszym kierunkiem jest diagnoza ewentualnego wytrysku przedwczesnego u męża?

Pozdrawiam!