Dlaczego nie czuję orgazmu dopochwowego?

nigdy nie przeżyłam orgazmu dopochwowego!!!próbowałam z wieloma partnerami i nic .lubie sie kochać powoli spokojnie ale przezywam tylko orgazm techtaczkowy.pozdrawiam ania

Dzień dobry!

Nie jest to w żaden sposób niepokojące. Łechtaczka jest znacząco bardziej unerwiona i wrażliwa na bodźce niż pochwa, stąd większość kobiet przeżywa orgazmy na skutek stymulacji łechtaczki, a nie samej penetracji.

Pozdrawiam!

Witam,
nic "nadzwyczajnego" tu nie ma-jest to "wariant normy". Ostatnio uważa się, że nie ma różnych orgazmów (łechtaczkowego, pochwowego), lecz są to tylko różne drogi stymulacji, by osiągnąć ten sam orgazm.
Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz