Brak orgazmu pochwowego

witam ! Dlaczego nie moge dojsc do orgazmu pochwowego , nic niestety nie odczuwam ...

Dzień dobry!

Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Różne są jedynie drogi jego osiągania . Większość kobiet osiąga orgazm drogą łechtaczkową. Pochwa jest znacznie mniej unerwiona i wrażliwa na dotyk, w związku z czym osiągnięcie orgazmu wyłącznie na skutek penetracji pochwy dla większości kobiet nie jest możliwe. Szczególnie dla kobiet bardzo młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne.

Pozdrawiam!