Czy to możliwe, że dostaję kobiecego wytrysku tylko w trakcie orgazmu łechtaczkowego?

Czy to możliwe, że dostaje kobiecego wytrysku tylko w trakcie orgazmu łechtaczkowego? Mam tak od zawsze, przy przeżywaniu orgazmu po stymulacji łechtaczki dostaje wytrysku. Wszędzie piszą, że niezbędna jest stymulacja punktu G aby to osiągnąć dlatego sie zmartwiłam. Nigdzie nie ma słowa ze może sie tak dziać po orgazmie łechtaczkowym. Nie mam problemu z nietrzymaniem moczu.
KOBIETA, 24 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Orgazm jest pojęciem jednostkowym i współczesne badania seksuologiczne zaprzeczają jego różnicowaniu na poszczególne miejsca i metody stymulacji. Orgazm przeżywa się w mózgu, a genitalia są tylko narządami wykonawczymi.

Stymulacja jakiejkolwiek strefy erogennej może doprowadzić do orgazmu.