Brak orgazmu podczas stosunku u 27-latki

Witam.Moja Kobieta nigdy nie miała orgazmu podczas stosunku a bardzo by chciała. Ma 27 lat.Stosunek może trwać nawet 2 godziny i nic.Orgazm osiąga tylko podczas masowania łechtaczki. Czy można coś z tym zrobić,leczyć żeby wkońcu miała orgazm podczas stosunku bez zabawy łechtaczką?

Witam, orgazm łechtaczkowy jest uznawany przez współczesną seksuologię za równoważny z orgazmem pochwowym, wiele kobiet przeżywa orgazm wyłącznie na drodze stymulacji łechtaczki, taka sytuacja nie wymaga leczenia. Proszę po prostu zaakceptować ten fakt, przeżycie orgazmu na drodze stymulacji pochwy nie jest warunkiem koniecznym aby mieć pełną satysfakcję ze współżycia seksualnego.Pozdrawiam

Dzień dobry.

Opisane przez Pana "przypadłości" nie podlegają leczeniu, gdyż nie są żadną nieprawidłowością. Kobiety, w odróżnieniu od mężczyzn, mogą przeżywać orgazm różnymi drogami - przez stymulację pochwy, łechtaczki, piersi, itp., itd. Jednak jako "zjawisko" orgazm jest jeden.
Wobec powyższego, nie warto zamartwiać się "nieprawidłowościami" i szukać choroby tam, gdzie jej nie ma.

Pozdrawiam.