Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osiąganie orgazmu pochwowego

Witam! Mam pewne pytanie dotyczące orgazmu pochwowego. Zawsze podczas stosunku dochodzę albo poprzez stymulację łechtaczki ręką kiedy partner jest we mnie lub poprzez stosunek oralny. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, a bardzo chciałabym zobaczyć jak to jest. Nie jest to mój priorytet ponieważ mam ogromną satysfakcję z sexu, ale chciałabym spróbować. I właśnie mam pytanie czy jeżeli zaprzestane dochodzenia łechtaczkowego w ogóle zarówno przy stosunki i masturbacji to osiągnę orgazm pochwowy?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Orgazm kobiet i mężczyzn

Witam
Zaprzestanie dochodzenia do orgazmu łechtaczkowego nie jest skorelowane z osiaganiem orgazmu pochwowego, tak więc ten sposób może nie zadziałać zgodnie z Pani pomysłem.
Pozdrawiam B.K.

0

Najlepiej chyba zostawić sprawy naturze i nic nie "kombinować".
Cieszyć się chwilą. Cieszyć się z satysfakcji...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy